Cop Tenekesi • Infor’un Mali İşler Genel Müdürü Nicole Anasenes oldu

70 binin üzerinde müşteriye hizmet veren, dünyanın lider iş uygulama yazılımları sağlayıcısı Infor, mali işler genel müdürlüğü görevine Nicole Anasenes’i atadı. Bu ay şirkete katılan Anasenes, CEO Charles Phillips’e raporlama yapacak ve şirketin Manhattan merkezinde görev alacak.

Infor CEO’su Charles Phillips, “Nicole’ün kapsamlı ticari ve finansal yeteneklerinin karışımı, Infor’un bir sonraki küresel genişleme aşamasına geçmesine yardımcı olacak; 200’ün üzerinde ülke ve bölgede müşterilerimiz olmasına, son üç yıl içerisinde yeni ürün sürümlerimizin on katına çıkmasına ve tamamen yenilenmiş olan ürün serimize rağmen, daha fazla sektör ve coğrafyaya doğru genişlemek ve iş ortaklarımıza her ülkeden yenilerini eklemek için her zaman bir fırsat mevcut. Nicole’ün deneyimi aynı zamanda Infor’un stratejisinin, şirket içi müşterilerin sabit geçiş ücreti olan 55 bin doları ödeyerek buluta geçebildikleri, yeni UpgradeX programı etrafında şekillenmesine yardımcı olacak.” dedi.

Anasenes; IBM’in Özel Yazılım Grubu iş biriminde Başkan Yardımcılığı ve Mali İşler Müdürlüğü görevlerini yürüttü; bu birimde önemli oranda işletme verimi elde edilmesine ve güvenlik ve mobil yazılım ile çoklu entegre satın almalar gibi yeni iş alanlarına aynı anda girilmesine ve ölçeklendirilmesine yardımcı oldu.. Anasenes ayı zamanda IBM’in Bulut biriminde Başkan Yardımcısı ve Mali İşler Müdürü ile IBM’in Küresel Teknoloji Hizmetleri organizasyonunun Gelişmekte olan Pazarlar direktörü olarak IBM’in bulut bilişim işinin tanımlanmasına ve işletilmesine yardımcı oldu.

Anasenes, Pennsylvania Üniversitesi The Wharton School’da işletme yüksek lisansı yaptı ve New York Üniversitesi lisans derecesine sahip.

Anases’in de katılımıyla, Infor’un lider takımının şimdi dört kadın üyesi bulunuyor:
Anasenes, Infor Operasyon Direktörü Pam Murphy, Küresel Destek Kıdemli Başkan Yardımcısı Marylon McGinnis, and Küresel Lisans Yönetim ve Koruma Kıdemli Başkan Yardımcısı Mary Trick. Bu yılın başlarında, Infor şirket içi bir girişim olarak, şirket içerisinde artan sayıdaki kadın yeteneklere stratejik önem veren bir kariyer gelişim programı olan Women’s Infor Network’ü duyurdu.

İstatistik: Tarih bilginet — 03 Arl 2013, 09:05


View full post on Uyum Sinavi Destek

Leave a Reply