Internet ( Sanal Dunya ) • Bamboo™ Paper 2.0 – Geliştirilmiş Dijital Notebook

Bamboo Paper, iPad® için sezgisel olarak Wacom Intuos Creative Stylus ile çalışan kapsamlı bir yeniden tasarım ile güncellendi

Beş milyondan fazla indirilme oranı ile daha ilk sürümünde başarılı bir uygulama olan Bamboo Paper 2.0, önemli derecede geliştirildi. Orijinal olarak not almaya odaklanan uygulama artık kullanıcıların özgün dijital notebooklar oluşturmalarına olanak tanıyacak sulu boya fırçaları ve kalemler gibi geniş yelpazede yazım ve çizim araçları sunuyor.

Bamboo Paper 2.0 rakipsiz ve eşsiz temiz tasarımını hala muhafaza etmekle beraber, kağıt türleri ve kapaklar açısından farklılık gösteren üç yeni notebook stili ile çok daha kapsamlı bir çeşitlilik gösteriyor. Bu hali ile ürün, farklı talepler ve farklı kulanım şekillerinin kendi özgün tarzlarını ifade edebilmesini sağlıyor. Örneğin bir “Yazar” Notebook’u not almak veya yaratıcı yazım için kullanılabilirken; bir “Sanatçı” Notebook’u çok daha incelikli eskiz ve çizimler için kullanılabilmekte.

Uygulamanın bu son halinde eskiz ve çizim esnasında kazara oluşabilecek avuç izi ve lekeleri elimine etmek için “palm rejection” olarak bilinen, geliştirilmiş ve mükemmele yakın bir el temasını reddetme özelliği bulunuyor. Wacom’un yeni çıkardığı dijital uç Intuos Creative Stylus ile birleştirilen Bamboo Paper 2.0 eskisinden çok daha doğal ve sezgisel bir çizim deneyimi sunuyor. Creative Stylus, 2,048 seviyesinde basınç hassasiyeti sunuyor ve kullanıcıya doğal kağıt kalem kullanıyormuş hissini veriyor.

Temel hali ile uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor. İlave stil ve araçlar uygulama başına 0.89 Avro ücretle sunuluyor. Çeşitli kağıt, fırça ve kalem stilleri içeren yeni yaratıcı paketler de 3.59 Avroya satın alınabiliyor. Creative Pack (Yaratıcı Paket) aldığınızda ise “Sanatçı” Notebook uygulaması ücretsiz hediye olarak veriliyor.

Daha fazla bilgi için lütfen http://bamboopaper.wacom.com adresini ziyaret ediniz.

Wacom hakkında
1983 yılında kurulan Wacom, Japonya merkezli (Tokyo Menkul kıymetler Borsası 6727), 150’den fazla ülkede pazarlama ve dağıtım destek ağına sahip olan dünya çapında iştiraklere ve bağlı ofislere sahip olan global bir şirkettir. Wacom’un vizyonu, insanları ve teknolojiyi doğal bir ara yüz ile bir araya getirmektir ve tablet ve etkileşimli görüntüler konusunda kalem uçları ve dijital imza kaydetme ve işleme çözümleri sayesinde, dünyanın önde gelen üreticilerindendir. Wacom sezgisel giriş aygıtları konusunda ileri teknolojileri ile en heyecan verici dijital sanat, film, özel efektler, moda ve dünya çapındaki bazı tasarımlarda kullanılan kendi kişiliklerini ifade etmek için ara yüz teknolojisinin avantajlarını iş ve ev kullanıcılarına sağlamaktadır.
Dünya genelinde milyonlarca insan, akıllı telefonları, tabletleri ya da masaüstü bilgisayarları çalıştırmak ve bireysel yaratıcılıklarını değerlendirmek için kablosuz, pilsiz, basınca duyarlı dijital kalem teknolojisini kullanmaktadır. Şirket ayrıca artan pazara hizmet veren diğer önde gelen OEM üreticilerine de çözüm desteği vermektedir. Wacom’un Wacom bilişim teknolojilerini hissediyor dedikleri, arayüzü teknolojisi, tüm stratejik ortaklarına entegreli çözüm olarak da sunulmaktadır. Tablet bilgisayar üreticilerinin çoğu, şirketin üstün arabirim deneyimini ve gelişmiş marka özelliğini güvenerek kullanmaktadır.
Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için Wacom Europe’a bakınız http://www.wacom.com

İstatistik: Tarih bilginet — 06 Eyl 2013, 12:42


View full post on Uyum Sinavi Destek

Leave a Reply